Oleńko…

Kochana Oleńko,

Jesteś cudowna. Kiedy byłaś mała kochałaś wszystkich. Pięknym uśmiechem obdarowywałaś nieznajomych,chichotałaś i nie bałaś się mówić co myślisz. Twoja spontaniczność otwierała serca ludzi. Nie zastanawiałaś się czy wypada i co ludzie pomyślą.

Nie przeszłaś obojętnie obok potrzebującego zwierzaka. Głaskałaś wszystkie napotkane koty.

Lubiłaś rysować,szyć lalkom ubrania,bawić się w dom,marzyłaś o mężu o niebieskich oczach i dzieciach,małym domku,ogrodzie i zwierzakach…Zobacz,to powoli się spełnia…

Bądź sobą! Jesteś wspaniała pod każdym względem. Kiedy się złościsz też. Taka jesteś.

Byłaś małą złośnicą ale to urocze,świadczy o charakterze ,od małego wiedziałaś czego chcesz. Wybacz osobom ,które podcinały Ci skrzydła. To nie ich wina ,że nie potrafili inaczej.

Doceń drogę ,którą przeszłaś.

Wiem Kochana ,że potrzebowałaś wsparcia i Miłości. Nie bądź już zła na swoja Mamę ,że odeszła. Przecież jest z Tobą każdego dnia. Patrzy jak rozkwitasz i rozumie twoje słabości.

Doceń Tatę za trud i oddanie. Wiesz ,że Cię Kochał.

Spotkało Cię wielkie szczęście ,że przyszłaś na świat tak kochana i wyczekiwana. Rodzice opiekowali się Tobą jak pięknym kwiatem. Dostrzeż ile ten kwiat ma w sobie uroku a jak cudownie pachnie..

Kochaj tak jak kiedy byłaś Malutka…naiwnie,bezgranicznie,bez zbędnych pytań i oczekiwań. Kochaj za nic. Kochaj mądrze i nie pozwól aby ktoś nie doceniał twego pięknego wnętrza.

Twoja wrażliwość jest cudowna. Obiecaj mi ,że nigdy nie zganisz siebie za bycie ‚zbyt wrażliwą’

Oleńko,pamiętaj aby traktować swoje ciało z szacunkiem. Ono tak fantastycznie Ci służy. Podziękuj nogom dzięki którym chodzisz i dłoniom, którymi piszesz i przytulasz.

Karm swoje ciało wartościowym jedzeniem aby służyło Ci w robieniu tych wszystkich wspaniałych rzeczy, o których marzysz.

Przyjmuj komplementy jakby były dla Ciebie czymś oczywistym.

Kochany Kwiatuszku,postaram się opiekować Tobą jak najlepiej potrafię. Zobacz, nie ma już wokół Ciebie nikogo kto mógłby Cię skrzywdzić. Będę pilnować aby otaczali Cię sami życzliwi ludzie.

Kiedy Ci źle i smutno odpocznij i pozwól sobie na przeżycie tych emocji. Nie musisz już zamykać się w sobie i po cichutku dusić płaczu. Płacz! Śmiej się! Złość! Raduj! Nie pozwolę nikomu Cię strofować,uciszać i krytykować. Jesteś niepowtarzalna.

Oleńko,pozwól innym być sobą. Szanuj ich decyzje i wybory. Nie oceniaj. Przecież kto jak nie Ty wie jak wiele ludzie mają słabości. Doceniaj wysiłek i starania innych. Słuchaj kiedy chcą mówić i proś by Cię wysłuchali kiedy masz coś do powiedzenia.

Proś innych o wsparcie i dobre słowo. Protestuj kiedy ktoś próbuje Cię zaszufladkować.Rób tylko to na co masz ochotę.

Widzę wokół Ciebie wiele wspaniałych osób ,które Cię doceniają i podziwiają.Pomóż innym w stawianiu się lepszymi. Pokaż im swoją wrażliwość.

Nie bój się ,że ktoś Ci skrzywdzi,to już nikomu się nie uda.

Przytulam Cię mocno i przyrzekam Kochać Cię i wspierać,

Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *